RAFAŁ BRZOZOWSKI NA DZIEŃ KOBIET

8 marca, godz. 19.00

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej kobiety z okazji jej święta? Mamy dla Ciebie propozycję na idealny wieczór. 8 marca specjalnie dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet na scenie BOK - MCC wystąpi Rafała Brzozowski z zespołem. Panowie również są mile widziani. Starujemy o 19.00.


Rafał Brzozowski to jeden z najzdolniejszych muzyków swojego pokolenia. Wokalista i instrumentalista, który swoim wyjątkowym głosem potrafi porwać tłumy. Jego przeboje „Tak blisko” czy „Nie mam nic” śpiewa cała Polska, a nagrany przez niego cover piosenki „Magiczne słowa” przyczynił się do sukcesu telewizyjnej produkcji „Rolnik szuka żony”. Rafał sam pisze i komponuje, pracuje z najlepszymi muzykami i aranżerami, a co równie istotne, potrafi nawiązać niesamowity kontakt z publicznością. Uczestnik programu The Voice of Poland na swoim koncie ma wiele nagród m.in. nagrodę telewidzów w kategorii Hit lata na gali rozdania Eska Music Awards 2012, w 2017 roku    z utworem „Sky Over Europe” zakwalifikował się do finału polskich eliminacji 62. Konkursu Piosenki Eurowizji.
Zapraszamy na koncert Rafała Brzozowskiego z zespołem 8 marca, godz.19.00, Sala Forum BOK – MCC. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie Kina Forum. Rezerwacja on- line www.kino.boleslawiec.pl lub pod numerem telefonu 75 645 32 92.

artykuły wyróżnione

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5