26. finał WOŚP w Bolesławcu

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
koncert
Termin
14 styczeń 2018 09:00 - 21:00
 1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu!

14 stycznia w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł zagra największa orkiestra w Polsce. Wolontariusze z całego powiatu bolesławieckiego zbierać będą pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W trakcie bolesławieckiego finału na scenie „Orła” zagrają m.in.: zwycięzca przeglądu Hard-Core Festiwal 2012 zespół HOLOGRAUST,  jeleniogórzanie grający alternatywnego rocka czyli SOAP, legnicki METALION i zespoły których bolesławianom nie trzeba przedstawiać - Tomek Wachnowski, Nocne Boogie i Obstawa Prezydenta, a także wielu młodych wokalistów i tancerzy. Cały koncert poprowadzi znany bolesławiecki Jegomość czyli Krzysztof Krzemiński! Podczas trwania koncertu w wylicytować będzie można m.in.: koszulkę z autografami Łukasza Kubota i Marcelo Melo, ławkę ogrodową wyrzeźbioną przez Mirka Czeladkę, kurs sternika motorowodnego, piłkę z podpisami zawodników Zagłębia Lubin, voucher na kurs prawa jazdy na wybraną kategorię, lot śmigłowcem i trening z księdzem Arturem Kaproniem a także wiele innych atrakcyjnych fantów.  W foyer „Orła” nie zabraknie tradycyjnie stoiska z loterią i WOŚPowej kawiarenki. W tym dniu już od godziny 9.30 zamieniamy kilometry na złotówki, do Sali „Orła” zaprasza Klub Kolarski XTRABIKE Bolesławiec na  "TeamPL WOŚP Ride " czyli "wirtualny" godzinny wyścig kolarski na płaszczyźnie treningowej ZWIFT"  a następnie wszyscy chętni będą mogli spróbować  jazdy na rowerze szosowym. Na Światełko do Nieba zapraszamy o godz. 21.00 do Rynku.

Do organizacji bolesławieckiego Finału włączyły się również kluby i stowarzyszenia. Dla amatorów mocnych wrażeń BC Rally Team zorganizuje przejażdżki autami rajdowymi. Zespół Szkół Handlowych i Usługowych przygotował „dzień z pupilem”. Natomiast Bolesławiecki Klub Sportowy organizuje WOŚP-owy Turniej Piłkarski w Sali przy SP nr 1. W zawodach udział weźmie 13 zespołów z rocznika 2007- 2010. Ponownie w tym roku gra Młodzieżowy Dom Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Blues nad Bobrem organizując drugą scenę muzyczną w Teatrze Starym. W Teatrze zagrają m.in.: uczestnicy zajęć tanecznych, wokalnych i teatralnych MDK, zespoły POP & THE, ERROR CODE, a tanecznie zaprezentują się: Szkoła Tańca Orientalnego i Flamenco TIERRA FLAMENCA i Szkoła Tańca Bernard Lewandowski. Imprezę poprowadzi Jerzy Pietrzak.

Oprócz zbiórki w dniu Finału, bolesławiecki sztab poleca miejsca, w których już dziś trwa zbiórka funduszy. Skarbony Stacjonarne 26. Finału WOŚP znalazły się w czterech miejscach. Są to Termy Solankowe Bolesławiec, Bolesławiecki Park Wodny ORKA, Kino Forum i Pizza Tomato w Tomaszowie Bolesławieckim. Organizatorem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu jest Młodzieżowa Rada Miasta przy wsparciu Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”. O szczegółach działań Sztabu czytajcie na www.facebook.com/bolesławiec.wosp

Grają z nami:

Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Blues nad Bobrem:

Dzień finału 14.01.2018 r. od godz. 15.00

Koncert dla WOŚP w Teatrze Starym, wystąpią:

 • uczestnicy zajęć tanecznych, wokalnych i teatralnych MDK 
  im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu
 • Szkoła Tańca Orientalnego i Flamenco TIERRA FLAMENCA
 • wokaliści Pracowni Autorskiej ALEKSANDRY SOZAŃSKIEJ-KUT
 • SZKOŁA TAŃCA BERNARD LEWANDOWSKI 
 • ZBIGNIEW SĘK
 • POP & THE
 • ERROR CODE 
  Prowadzenie: Jerzy Pietrzak

Na miejscu kawiarenka oraz aukcje.

 

 

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu:

Dzień finału 14.01.2018 r.

Serdecznie zapraszamy na "Dzień z pupilem" do Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych startujemy od godz. 13.00 do 17.00

W programie:

* diagnostyka zwierząt aparatem USG

* SPA dla pupila: strzyżenie, przycinanie pazurów

* porady weterynaryjne

* mini ZOO

* sesja zdjęciowa z pupilem w profesjonalnym atelier

BKS Bolesławiec – WOŚPowy turniej piłkarski:

Dzień finału 14.01.2018 r.

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1od godz. 9.30 do 18.00

W turnieju udział wezmą:

Football Academy, COMT Bolesławiec, Nysa Zgorzelec, Lotnik Jeżów Sudecki, UKS Gryfów Śląski, Szprotawa, Gryfów, BKS Bolesławiec.

Na miejscu kawiarenka i grill.

BC Rally Team – Rajdowy WOŚP:

Dzień finału 14.01.2018 r.

Plac Piłsudskiego (parking przed kinem forum) od godz. 10.00 do 14.00. Bolesławieccy rajdowcy przygotowali dla mieszkańców pokazy jazdy autem rajdowym oraz możliwość przejazdu profesjonalny autem rajdowym.

*organizatorzy zastrzegają sobie praw do ewentualnych zmian w programie

 
 

Terminy

 • 14 styczeń 2018 09:00 - 21:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda