Gala wręczenia nagród za Promocję Miasta

Kategoria
koncert
Termin
22 marzec 2018 17:00
Miejsce
Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodwe Centrum Ceramiki, pl. Piłsudskiego 1c

22 marca 2018 r. o godzinie 17.00 w sali Kina „Forum” Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki, odbędzie się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję miasta w 2017 roku.

Nagrody za promocję miasta przyznawane są przez Prezydenta Piotra Romana za szczególne osiągnięcia w kilku dziedzinach: twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, rozwoju nauki oraz wybitne wyniki sportowe. Nagrody z dziedziny nauki, kultury, działalności społecznej i sportu Prezydent przyznaje na wniosek uprawnionych podmiotów, po zasięgnięciu opinii Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Bolesławiec. Laureaci otrzymują nagrody, a także gratyfikacje finansowe. Prezydent przyznaje także nagrody honorowe za szczególnie cenne inicjatywy społeczne, które przyczyniają się do promocji miasta. Honorowe zasługi nagradzane są statuetką.
Pierwsze nagrody wręczono w 1997 roku za promocję miasta w 1996 roku. W 2004 roku po raz pierwszy wręczono nagrody honorowe. W tym roku Gala odbędzie się już po raz 22. Podczas uroczystości zostaną wręczone nagrody i podziękowaniami dla grona osób i organizacji, które swoją postawą przyczyniają się do promocji miasta w kraju i poza jego granicami. Organizator BOK – MCC przygotował także wiele atrakcji i występów artystycznych.

Wstęp wyłącznie z zaproszeniami!

 
 

Terminy

  • 22 marzec 2018 17:00

Wspierane przez iCagenda