TRZY PIĘTRA w FKS

Zapraszamy Seniorów na czerwcowe spotkanie z cyklu FILMOWY KLUB SENIORA We wtorek 21 czerwca, o godzinie 10.00 na naszym ekranie TRZY PIĘTRA wzruszająca, uniwersalna opowieść o murach, które skrywają tajemnice, są niemym świadkiem chwil pięknych i tragicznych.

Mistrz włoskiego kina, Nanni Moretti przeplata trzy historie – jedną o zagubieniu i tęsknocie matki wychowującej samotnie córkę; drugą o obsesji podejrzeń i wybaczeniu, której bohaterem jest ojciec podejrzewający sędziwego sąsiada o molestowanie swojego dziecka; i trzecią o błędach rodzicielskich i przyznaniu się do własnych słabości (prowadzący pod wpływem alkoholu syn surowego sędziego powoduje śmiertelny wypadek). Splatająca losy mieszkańców rzymskiej kamienicy, rozpisana na dekadę saga powstała w oparciu o bestsellerową powieść izraelskiego pisarza, Eshkola Nevo.

Filmowy Klub Seniora to propozycja bolesławieckiego Kina Forum, która ma na celu przybliżyć seniorom kino artystyczne oraz zachęcić do chodzenia do kina. W repertuarze prezentowane są starannie wybrane filmy z klasyki światowej kinematografii oraz najciekawsze z aktualnego repertuaru filmowego, głównie filmy artystyczne, skłaniające do refleksji, ale nie brakuje w nich inteligentnego humoru. Każdy seans poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem w tematykę wyświetlanego filmu.

Bilety dla seniorów (osób w wieku 60+.) w cenie 14 zł - dostępne w kasie kina, biletomacie oraz stronie www.kino.boleslawiec.pl

271380073 3054326064806233 1521002228524145226 n