UWAGA CASTING!

Teatr kobiet Budka Telefoniczna działający przy BOK - MCC w Bolesławcu ogłasza październikowy NABÓR do zespołu.
Teatr zrealizował cztery premiery : „Cichość”, „Secend Hand”, „W różnych smakach”, „Oneiron” nagradzane na prestiżowych festiwalach w Horyńcu Zdroju i Stalowej Woli. Interesują nas głosy kobiet, ich marzenia i problemy i o tym mówimy ze sceny.
Budkę Telefoniczną prowadzi Aneta Ćwieluch - reżyserka, aktorka, autorka scenariuszy, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu Wydziału Reżyserii. Ukończyła również studia podyplomowe (zarządzania kulturą), uczestniczyła w wielu warsztatach i projektach międzynarodowych. Organizatorka autorskich warsztatów teatralnych w Polsce i za granicą. Jej spektakle (jest ich ponad 100) są nagradzane na festiwalach w Łodzi, Wielopolu Skrzyńskim, Słupsku, Krakowie, Piotrkowie Trybunalskim. Otrzymała również tytuł Instruktora Roku przyznany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej, Wyróżnienie za działania kulturalne od Fundacji Batorego oraz tytuły Osobowości Roku w dziedzinie kultury.
Czego można oczekiwać? Ciało - oddech - głos - improwizacja - emocja - spektakl.
Pracujemy metodą warsztatową a droga nasza prowadzi do realizacji autorskiego spektaklu, który tworzymy wspólnie.
Czekamy na kobiety w wieku 25-65 mieszkające w Bolesławcu lub okolicach z pasją i zaangażowaniem, które chcą się realizować i rozwijać. Budujemy stały zespół, który będzie mógł prezentować spektakle w całej Polsce wielokrotnie, dlatego oczekujemy osób na stałe, nie na chwilę.
CASTING ODBĘDZIE się 18.10.2022 od godz. 17.00 do 20.00 w sali konferencyjnej BOK - MCC w Bolesławcu. Zgłoszenia przyjmuje Aneta Ćwieluch tel. 607337662 do 14.10.2022.
NIE MOŻNA TEGO PRZEGAPIĆ!