Kinooperator poszukiwany! Praca szuka człowieka!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- obsługa sprzętu projekcyjnego - zapewniając prawidłowy i niezakłócony przebieg projekcji filmowej.

- przygotowanie techniczne sprzętu projekcyjno-dźwiękowego, filmów oraz zwiastunów i reklam

- opieka techniczna nad sprzętem kinowym

- sprawdzanie biletów i kierowanie widzów do sali kinowej przy obsługiwanym seansie

- przygotowanie sali kinowej do projekcji.

- prowadzenie ewidencji przyjmowanych i wydawanych kopii, ewidencji zużycia podstawowych materiałów technicznych, dzienników kontroli urządzeń kinotechnicznych

WYMAGANIA

- wykształcenie techniczne preferowane informatyczne, elektroniczne, elektryczne,

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość obsługi komputera,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- sumienność i zaangażowanie w realizację zadań,

- dyspozycyjność,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- wysoka kultura osobista,

- mile widziane doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych,

- sumienność,

- uprawnienia SEP do 1 KV.

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- szkolenie wdrożeniowe

KLAUZULĄ INFORMACYJNA

GTranslate

Przełącznik języka