Praca szuka człowieka!

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki poszukuje pracownika na stanowisko - Specjalista do spraw organizacji imprez.

Wymagania:

- sprawne i skuteczne wysławianie się, w mowie, piśmie,

- komputer i internet bez tajemnic,

- umiejętność planowania, organizacji,

- samodzielność, skuteczność,

- znajomości języków obcych np. języka angielskiego

W zakres obowiązków wchodzi m.in.:

- planowanie wydarzeń,

- pozyskiwanie sponsorów,

- nawiązanie współpracy z innymi instytucjami kultury,

- sporządzanie, negocjowanie umów.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość realizacji własnych pomysłów,

- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,

- realizację ciekawych, samodzielnych zadań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Klauzula