Halo, halo: SZTUKA szuka MALUCHA!

Drodzy Rodzice, Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki rozszerza swoją ofertę o zajęcia dla najmłodszych wraz z rodzicami. Edukacja plastyczna ma duży wpływ na rozwój małych dzieci, na rozwijanie u nich wrażliwości. Jest dobrą formą ćwiczeń sprawności dłoni i palców, czyli motoryki małej. Pamiętajmy, że swobodne uzewnętrznienie emocji pomaga je rozładować oraz znacznie poprawia nastrój dziecka.

Plastyka sensoryczna to mnogość faktur i barw, które doskonale integrują zmysły dziecka, wspierają samodzielny jego rozwój oraz wiarę we własne możliwości. To metoda poznawcza, realizowana poprzez świetną zabawę, która niesie ogrom korzyści dla rozwoju poznawczego.


Zajęcia poprowadzi Agnieszka Byszkowska, która od ponad dziesięciu lat realizuje autorskie warsztaty z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w szeroko pojętym języku sztuk plastycznych. 

Zapraszamy do zapisów na wyjątkowe zajęcia z plastyki sensorycznej w każdy wtorek od godz. 14:30 do 15:15. Zapisy w sklepie z ceramiką oraz sekretariacie BOK – MCC, pl. Piłsudskiego 1c.